products

Faspeed 180 GB PCBA dla 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: faspeed
Numer modelu: PCBA
Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły informacji
Typ interfejsu: SATA III 6 Gb/s Styl: Płytka SSD
Pamięć podręczna DRAM: 32MB Rodzaj: Wewnętrzny 2,5-calowy dysk SSD
Wniosek: Komputer stacjonarny, laptop Pojemności: 180 GB
Współczynnik kształtu: 2,5" Gwarancja: 3 LATA

opis produktu

Specyfikacja SSD:

1) Dostępna pamięć: 128 GB/240 GB/256 GB/480 GB/512 GB.

2) Interfejs: SATAIII.

3) Przechowywanie danych: co najmniej 10 lat, 100 tysięcy razy odczyt i zapis.

4) 3 lata gwarancji.

 

FAQ
P: Jaka jest różnica między SSD a HDD?

O: Oba są urządzeniami pamięci masowej.ale SSD z lepszą skutecznością, zwłaszcza prędkość dostępu losowego znacznie wyprzedza HD.Ale z wyższą ceną, więc bardziej nadaje się do instalacji systemu operacyjnego w praktycznym zastosowaniu.Dysk twardy o niższej cenie i wolniejszej prędkości.zwykle był używany jako magazyn do tworzenia kopii zapasowych danych.

 

P: Po ponownym uruchomieniu komputera.Zdałem sobie sprawę, że pamięć SSD czasami staje się większa lub mniejsza.czy to jakiś problem z dyskiem SSD?

Odp.: Podczas uruchamiania systemu operacyjnego na dysku flash zostaną zapisane dane zadania, więc w zależności od stanu dysku flash będą występować różne warunki pamięci masowej o większej lub mniejszej pojemności.Więc okaże się, że pozostała pojemność będzie nieco większa lub mniejsza, to normalne okoliczności.

 

P: Jak prawidłowo używać dysku SSD, aby go dobrze chronić?

O: Obecnie funkcja średniego wymazywania dysku SSD i wbudowany mechanizm korekcji błędów mogą wydłużyć żywotność dysku SSD.Ogólnie jednak żywotność dysku SSD zależy od sposobu jego użytkowania i środowiska pracy, czy masowych i długoterminowych dużych danych zapisano lub były używane w środowisku o wysokiej temperaturze.co prawdopodobnie skróciłoby żywotność dysku SSD.

 

P: Jak podzielić SSD?

O: Na przykład w systemie Windows XP można podzielić dysk SSD przez Panel sterowania / Narzędzia zarządzania systemem / Zarządzanie komputerem / Zarządzanie dyskami, wybrać zainstalowany dysk SSD i nacisnąć prawy przycisk myszy, nacisnąć przycisk Dodaj nowy dysk, aby zakończyć.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613828781493

WhatsApp : +8613828781493