products

Faspeed 8 GB PCBA dla 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: faspeed
Numer modelu: PCBA
Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły informacji
Typ interfejsu: SATA III 6 Gb/s Styl: Płytka SSD
Pamięć podręczna DRAM: 32MB Rodzaj: Wewnętrzny
Pojemności: 8 GB Temperatura przechowywania: -40°C~85°C

opis produktu

  • Zmodernizuj swój laptop lub komputer stacjonarny i poczuj różnicę dzięki superszybkim czasom uruchamiania systemu operacyjnego i ładowaniu aplikacji
  • Doskonała wydajność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi (HDD)
  • Bardzo niskie zużycie energii
  • Wstecznie kompatybilny z SATA II 3 GB/s

 

FAQ

P: Po ponownym uruchomieniu komputera.Zdałem sobie sprawę, że pamięć SSD czasami staje się większa lub mniejsza.czy to jakiś problem z dyskiem SSD?

Odp.: Podczas uruchamiania systemu operacyjnego na dysku flash zostaną zapisane dane zadania, więc w zależności od stanu dysku flash będą występować różne warunki pamięci masowej o większej lub mniejszej pojemności.Więc okaże się, że pozostała pojemność będzie nieco większa lub mniejsza, to normalne okoliczności.

P: Jak prawidłowo używać dysku SSD, aby go dobrze chronić?

O: Obecnie funkcja średniego wymazywania dysku SSD i wbudowany mechanizm korekcji błędów mogą wydłużyć żywotność dysku SSD.Ogólnie jednak żywotność dysku SSD zależy od sposobu jego użytkowania i środowiska pracy, czy masowych i długoterminowych dużych danych zapisano lub były używane w środowisku o wysokiej temperaturze.co prawdopodobnie skróciłoby żywotność dysku SSD.

P: Jak podzielić SSD?

O: Na przykład w systemie Windows XP można podzielić dysk SSD przez Panel sterowania / Narzędzia zarządzania systemem / Zarządzanie komputerem / Zarządzanie dyskami, wybrać zainstalowany dysk SSD i nacisnąć prawy przycisk myszy, nacisnąć przycisk Dodaj nowy dysk, aby zakończyć.

P: Po otwarciu pliku.nazwa pliku lub zawartość stają się nieczytelne. Dlaczego tak się dzieje?

Odp.: zwykle jest to problem z kontaktem, możesz ponownie podłączyć i upewnić się, że interfejsy SSD i interfejs komputera skutecznie się stykają.

P: Jakie są wyznaczniki SSD?nasionko?

O: O ogólnej wydajności dysku SSD decyduje interfejs dysku twardego (SATA, IDE, PCI-E itp.), kontrolujący układ scalony (program), utrata wydajności (oprogramowanie układowe), algorytm równoważenia, oryginalna przepustowość Flash i projektowanie obwodów i procesy produkcyjne płytki PCB.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613828781493

WhatsApp : +8613828781493