products

faspeed 16 GB PCBA dla 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: faspeed
Numer modelu: PCBA
Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły informacji
Typ interfejsu: SATA III 6 Gb/s Rodzaj: Płytka SSD
Rozmiar: 100mm * 69,8mm * 7mm Materiał: Plastikowy
Projekt: OEM i ODM Pojemności: 16 GIGA BAJTÓW
Temperatura robocza: 0°C~70°C Temperatura przechowywania: -40°C~85°C

opis produktu

  • Zmodernizuj swój laptop lub komputer stacjonarny i poczuj różnicę dzięki superszybkim czasom uruchamiania systemu operacyjnego i ładowaniu aplikacji
  • Doskonała wydajność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi (HDD)
  • Bardzo niskie zużycie energii
  • Wstecznie kompatybilny z SATA II 3 GB/s

 

* SSD z kontrolerem serii Phison S11
* Interfejs SSD: SATA III 6 GB/s, zapewniający zwiększoną responsywność systemu, błyskawiczne czasy rozruchu i wyższą ogólną wydajność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi talerza.
* Obsługa trymowania, Smart Zip, Low Power * Zarządzanie, złe zarządzanie blokami, wyrównywanie zużycia statycznego i dynamicznego.
* Pamięć podręczna DRAM: 32 MB SDR
* Współczynnik kształtu: 2,5",
*3 lata gwarancji


FAQ

P: Co oznacza 2 kanały 4 kanały 8 kanałów 10 kanałów?

Odp.: oznacza to liczbę żetonów odczytu i zapisu danych w tym samym czasie.2 kanały oznaczają, że 2 chipy odczytują i zapisują. 10 kanałów oznacza 10 chipów jednocześnie odczytujących i zapisujących, w zależności od możliwości zarządzania kontrolującego układu scalonego.Układ sterujący IC 10-kanałowy INTEL może zarządzać jednocześnie 10 chipami odczytu i zapisu danych, co może znacznie zwiększyć szybkość odczytu i zapisu danych w celu zwiększenia wydajności pracy.Nie jest to ścisła interpretacja, tylko po to, aby pomóc tym, którzy nie rozumieją, że SSD działa w zrozumieniu koncepcji kanału.

P: Czy wydajność dysku SSD pogorszy się po pewnym czasie?

O: Wcześniej.Dysk SSD nie ma funkcji TRIM.jego wydajność ulegnie pogorszeniu po pewnym czasie, funkcja zbierająca śmieci w TRIM może uporządkować dane afektywne i usunąć bezużyteczne dane, aby uzyskać więcej miejsca.jest to dobre do odczytu danych, aby zapewnić dysk SSD w stosunkowo dobrym stanie.możesz spróbować użyć funkcji HDD Erase, aby przywrócić pierwotną wydajność.ale sugerujemy, aby nie używać zbyt często, ponieważ będzie to miało pewien stopień defektu na chipach flash.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613828781493

WhatsApp : +8613828781493