products

Faspeed 32 GB PCBA dla 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: faspeed
Numer modelu: PCBA
Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły informacji
Przedmiot: Chipy SSD SATAIII Typ interfejsu: Sata 3,0
Port rozszerzeń:: SATA Rodzaj: Wewnętrzny
Wniosek: Komputer stacjonarny, laptop Pojemności: 32 GB
Temperatura robocza: 0°C~70°C Temperatura przechowywania: -40°C~85°C

opis produktu

* SSD z kontrolerem serii Phison S11
* Interfejs SSD: SATA III 6 GB/s, zapewniający zwiększoną responsywność systemu, błyskawiczne czasy rozruchu i wyższą ogólną wydajność w porównaniu z tradycyjnymi dyskami twardymi talerza.
* Obsługa trymowania, Smart Zip, Low Power * Zarządzanie, złe zarządzanie blokami, wyrównywanie zużycia statycznego i dynamicznego.
* Pamięć podręczna DRAM: 32 MB SDR
* Współczynnik kształtu: 2,5",
*3 lata gwarancji

 

FAQ

P: Po ponownym uruchomieniu komputera.Zdałem sobie sprawę, że pamięć SSD czasami staje się większa lub mniejsza.czy to jakiś problem z dyskiem SSD?

Odp.: Podczas uruchamiania systemu operacyjnego na dysku flash zostaną zapisane dane zadania, więc w zależności od stanu dysku flash będą występować różne warunki pamięci masowej o większej lub mniejszej pojemności.Więc okaże się, że pozostała pojemność będzie nieco większa lub mniejsza, to normalne okoliczności.

P: Jak prawidłowo używać dysku SSD, aby go dobrze chronić?

O: Obecnie funkcja średniego wymazywania dysku SSD i wbudowany mechanizm korekcji błędów mogą wydłużyć żywotność dysku SSD.Ogólnie jednak żywotność dysku SSD zależy od sposobu jego użytkowania i środowiska pracy, czy masowych i długoterminowych dużych danych zapisano lub były używane w środowisku o wysokiej temperaturze.co prawdopodobnie skróciłoby żywotność dysku SSD.

 

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613828781493

WhatsApp : +8613828781493