products

Plastikowy 480 GB SSD PCBA do 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: faspeed
Numer modelu: PCBA
Minimalne zamówienie: 100szt
Szczegóły informacji
Typ interfejsu: SATA III Styl: Płytka SSD
Rozmiar: 2,5" Materiał: Plastikowy
Stan produktów: Nowy Pojemności: 128 GB/240 GB/256 GB/480 GB/512 GB.
Temperatura robocza: 0°C~70°C Temperatura przechowywania: -40°C~85°C
High Light:

2

,

5-calowy dysk SSD PCBA


opis produktu

Faspeed PCBA do 2,5-calowego wewnętrznego dysku SSD SATA III

 

 • P: Jaka jest różnica między SSD a HDD?

  O: Oba są urządzeniami pamięci masowej.ale SSD z lepszą skutecznością, zwłaszcza prędkość dostępu losowego znacznie wyprzedza HD.Ale z wyższą ceną, więc bardziej nadaje się do instalacji systemu operacyjnego w praktycznym zastosowaniu.Dysk twardy o niższej cenie i wolniejszej prędkości.zwykle był używany jako magazyn do tworzenia kopii zapasowych danych.

  P: Po ponownym uruchomieniu komputera.Zdałem sobie sprawę, że pamięć SSD czasami staje się większa lub mniejsza.czy to jakiś problem z dyskiem SSD?

  Odp.: Podczas uruchamiania systemu operacyjnego na dysku flash zostaną zapisane dane zadania, więc w zależności od stanu dysku flash będą występować różne warunki pamięci masowej o większej lub mniejszej pojemności.Więc okaże się, że pozostała pojemność będzie nieco większa lub mniejsza, to normalne okoliczności.

  P: Jak prawidłowo używać dysku SSD, aby go dobrze chronić?

  O: Obecnie funkcja średniego wymazywania dysku SSD i wbudowany mechanizm korekcji błędów mogą wydłużyć żywotność dysku SSD.Ogólnie jednak żywotność dysku SSD zależy od sposobu jego użytkowania i środowiska pracy, czy masowych i długoterminowych dużych danych zapisano lub były używane w środowisku o wysokiej temperaturze.co prawdopodobnie skróciłoby żywotność dysku SSD.

  P: Jak podzielić SSD?

  O: Na przykład w systemie Windows XP można podzielić dysk SSD przez Panel sterowania / Narzędzia zarządzania systemem / Zarządzanie komputerem / Zarządzanie dyskami, wybrać zainstalowany dysk SSD i nacisnąć prawy przycisk myszy, nacisnąć przycisk Dodaj nowy dysk, aby zakończyć.

  P: Po otwarciu pliku.nazwa pliku lub zawartość stają się nieczytelne. Dlaczego tak się dzieje?

  Odp.: zwykle jest to problem z kontaktem, możesz ponownie podłączyć i upewnić się, że interfejsy SSD i interfejs komputera skutecznie się stykają.

  P: Jakie są wyznaczniki SSD?nasionko?

  O: O ogólnej wydajności dysku SSD decyduje interfejs dysku twardego (SATA, IDE, PCI-E itp.), kontrolujący układ scalony (program), utrata wydajności (oprogramowanie układowe), algorytm równoważenia, oryginalna przepustowość Flash i projektowanie obwodów i procesy produkcyjne płytki PCB.

  P: Co oznacza 2 kanały 4 kanały 8 kanałów 10 kanałów?

  Odp.: oznacza to liczbę żetonów odczytu i zapisu danych w tym samym czasie.2 kanały oznaczają, że 2 chipy odczytują i zapisują. 10 kanałów oznacza 10 chipów jednocześnie odczytujących i zapisujących, w zależności od możliwości zarządzania kontrolującego układu scalonego.Układ sterujący IC 10-kanałowy INTEL może zarządzać jednocześnie 10 chipami odczytu i zapisu danych, co może znacznie zwiększyć szybkość odczytu i zapisu danych w celu zwiększenia wydajności pracy.Nie jest to ścisła interpretacja, tylko po to, aby pomóc tym, którzy nie rozumieją, że SSD działa w zrozumieniu koncepcji kanału.

  P: Czy wydajność dysku SSD pogorszy się po pewnym czasie?

  O: Wcześniej.Dysk SSD nie ma funkcji TRIM.jego wydajność ulegnie pogorszeniu po pewnym czasie, funkcja zbierająca śmieci w TRIM może uporządkować dane afektywne i usunąć bezużyteczne dane, aby uzyskać więcej miejsca.jest to dobre do odczytu danych, aby zapewnić dysk SSD w stosunkowo dobrym stanie.możesz spróbować użyć funkcji HDD Erase, aby przywrócić pierwotną wydajność.ale sugerujemy, aby nie używać zbyt często, ponieważ będzie to miało pewien stopień defektu na chipach flash.

  P: W przypadku dysku SSD IDE.Po otwarciu pliku.jest trochę powolny?dlaczego tak się dzieje?Jak to rozwiązać?

  O: Są to głównie problemy ze zgodnością, możesz spróbować użyć nowej wersji oprogramowania, aby otworzyć plik. Często może rozwiązać problem.

Szczegóły kontaktu
sales

Numer telefonu : +8613828781493

WhatsApp : +8613828781493